HostelBookers Logo
Tilbakemelding om nettstedet

Kart over Hotel Stadt Frankfurt-Karben

Hoteller

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Tyskland

Atmosfære 71%

Renslighet 68%

Fasiliteter 69%

Beliggenhet 68%

Sikkerhet 78%

Personale 78%

Verdi 72%

Hva inngår

  • Linen
  • Luggage Room
  • Towel

Fasiliteter

  • Skap
  • ATM
  • Bar
  • Barnesenger er tilgjengelig
  • Bookutveksling
  • Café
  • DVD-er
  • Frokost er ikke inkludert
  • Gratis Bykart
  • Gratis internettilgang
  • Gratis parkering
  • Haardrogers
  • Heis
  • Huishouding
  • Internettilgang
  • Kabel TV
  • Kredittkort ikke akseptert
  • Minibar
  • Møterom
  • Oppbevaring av bagasje
  • Parkering
  • Restaurant
  • Safe
  • Svømmebasseng
  • Takvifte
  • Te- og kaffefasiliteter"
  • Telefon Faks tilgjengelig
  • Telefon med direktelinje
  • Tur/reiseskranke
  • Utendørs terrasse
  • Varme dusjer
  • Vaskeritjenester

Viktig informasjon

Sen avbestilling / uteblivelse: en natt kostnad på kredittkort.

UNNTAK --- "Frankfurt Fair perioder" nedenfor.
Avbestilling Under teser perioder - bare mulig til 21 dager før ankomst dato.
Senere avbryte eller manglende oppmøte eller kort snitt av en bekreftet reservasjon er underlagt FULL anklager om ALLE netter booket

siste sjekk i - til 22.00 (22:00) - Hvis trenge senere sjekke inn, mottak Bør bli kontaktet

"Frankfurt Fair perioder"

HEIMTEX 14.1.-17.1.15
PAPIR + X-MASS verden 30.1.-3.2.15
MILJØ 13.2.-17.2.15
ISH 10.3.-14.3.15
MUSIKK 15.4.-18.4.15
TECHTEXTIL 04.5.-5.7.15
IMEX 19.5.-21.5.15
ACHEMA 15.6.-19.6.15
Tendence 29.8.-9.1.15
IAA Pressetage 15.9.-17.9.14
Jeg A A 17.9.-27.9.15
Bokmessen 14.10.-18: 10: 15
EUIROMOLD 25.11.-11.27.15

Innsjekking / Utsjekking

Tidligste innsjekking: 10:00

Seneste utsjekking: 11:00

Retningslinjer

  • Barnevennelig
  • Aksepterer kredittkort
  • Ikke portforbud
  • Kjæledyrvennlig
  • Skatter inkludert

Gruppebestilling?

Gruppe på 15 eller flere på tur til Frankfurt?

Kontakt oss direkte

Kart og anvisninger

Sjekk Tilgjengelighet