HostelBookers Logo
Tilbakemelding om nettstedet

Kart over Hotel Stadt Frankfurt-Karben Hoteller

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Tyskland

72% Samlet vurdering 10 av 13 kunder anbefaler dette overnattingsstedet basert på 13 anmeldelser

Atmosfære 71%

Renslighet 68%

Fasiliteter 69%

Beliggenhet 68%

Sikkerhet 78%

Personale 78%

Verdi 72%

Se alle omtaler

Hva inngår

  • Sengetøy
  • Rom til bagasje
  • Håndduk

Fasiliteter

  • ATM
  • Bar
  • Bookutveksling
  • Café
  • DVD-er
  • Frokost er ikke inkludert
  • Gratis Bykart
  • Gratis internettilgang
  • Gratis parkering
  • Haardrogers
  • Heis
  • Huishouding
  • Internettilgang
  • Kabel TV
  • Kredittkort ikke akseptert
  • Minibar
  • Møterom
  • Oppbevaring av bagasje
  • Parkering
  • Restaurant
  • Safe
  • Svømmebasseng
  • Takvifte
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Telefon Faks tilgjengelig
  • Telefon med direktelinje
  • Tur/reiseskranke
  • Utendørs terrasse
  • Vaskeritjenester

Viktig informasjon

Sen avbestilling / uteblivelse: en natt kostnad på kredittkort.

UNNTAK --- "Frankfurt Fair perioder" nedenfor.
Avbestilling Under teser perioder - bare mulig til 21 dager før ankomst dato.
Senere avbryte eller manglende oppmøte eller kort snitt av en bekreftet reservasjon er underlagt FULL anklager om ALLE netter booket

siste sjekk i - til 22.00 (22:00) - Hvis trenge senere sjekke inn, mottak Bør bli kontaktet

"Frankfurt Fair perioder"

HEIMTEX 14.1.-17.1.15
PAPIR + X-MASS verden 30.1.-3.2.15
MILJØ 13.2.-17.2.15
ISH 10.3.-14.3.15
MUSIKK 15.4.-18.4.15
TECHTEXTIL 04.5.-5.7.15
IMEX 19.5.-21.5.15
ACHEMA 15.6.-19.6.15
Tendence 29.8.-9.1.15
IAA Pressetage 15.9.-17.9.14
Jeg A A 17.9.-27.9.15
Bokmessen 14.10.-18: 10: 15
EUIROMOLD 25.11.-11.27.15

Bookings during the Frankfurt-Fair periods however(listed below) can only be cancelled free of charge 15 days prior to arrival date.
Later cancellations will be charged for complete period of the booking. For details please contact hotel.

Fairs in Frankfurt/M. 2016
Heimtextil
Premiere
Ambiente
MUSIK / ProLight + Sound
Light & Building
I F F A
Tendence
IFFA
Frankfurt Auto show IAA
Book fair

Guests must cancel 15 days prior to arrival if they have bookings arriving during any of the periods above. If the bookings are not cancelled in time they will be subject to a cancellation fee equivalent to 100% of the balance due.

Innsjekking / Utsjekking

Tidligste innsjekking: 10:00

Seneste utsjekking: 11:00

Retningslinjer

  • Barnevennelig
  • Aksepterer kredittkort
  • Ikke portforbud
  • Kjæledyrvennlig
  • Skatter inkludert

Gruppebestilling?

Gruppe på 15 eller flere på tur til Frankfurt?

Kontakt oss direkte

Kart og anvisninger

Sjekk Tilgjengelighet